Skip to content
Izgled
Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color
Vi ste ovdje: Почетна Почетна Вијести Пријемни испит 2010/11-Списак кандидата
Пријемни испит 2010/11-Списак кандидата Штампа Eл. пошта
понедељак, 28 јун 2010 13:55

 

СПИСАК КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАНЈЕ КВАЛИФИКАЦИОНОГ ИСПИТА

29.06.2010. у 09,00

АМФИТЕАТАР (приземље)

  1. Алексић Бобан (Жарко)
  2. Антонић Мирјана (Зоран)
  3. Аћимовић Слађана (Стеван)
  4. Бакула Јелена (Миле)
  5. Бандука Горан (Сретен)
  6. Бејат Борка (Душанка)
  7. Берјан Весна (Радомир)
  8. Богдановић Виолета (Споменко)
  9. Бодирога Александра (Винко)
  10. Бошковић Мирослав (Радомир)
  11. Бошњак Стефан (Небојша)
  12. Васковић Милица (Лјубомир)
  13. Вељић Владан (Слободан)
  14. Вишњић Јелена (Синиша)
  15. Вујичић Ана (Мирослав)
  16. Вујичић Ивана (Светислав)
  17. Вујичић Марија (Мирослав)
  18. Вујовић Милијана (Миливоје)
  19. Вукадиновић Тања (Момир)
  20. Вукоје Тамара (Душан)
  21. Вукојичић Вања (Мирко)
  22. Вуксановић Дејан (Мирослав)
  23. Вулетић Бранка (Синиша)
  24. Вулин Николина (Перица)
  25. Гавриловић Александар (Лјубан)
  26. Гарић Јована (Вељко)
  27. Глоговац Александар (Дијана)
  28. Глуховић Александра (Зоран)
  29. Глуховић Данка (Милада)
  30. Дракул Неда (Бранислав)
  31. Ђокић Глигор (Миодраг)
  32. Ђорђевић Светлана (Ђорђо)
  33. Елез Драгомир (Радомир)
  34. Елез Николина (Предраг)
  35. Ерић Милорад (Небојша)
  36. Ећимовић Стефан (Горан)
  37. Ждрале Ђорђе (Радомир)
  38. Жерајић Оља (Мирослав)
  39. Живановић Милија (Обрен)
  40. Зимоњић Јован (Анђелко)
  41. Ивковић Александра (Тихомир)
  42. Икановић Мара (Жељко)
  43. Јанковић Сања (Миломир)
  44. Јањић Мирослав (Јован)
  45. Јармаз Никола (Павле)
  46. Јовановић Сања (Ранка)
  47. Јовић Никола (Златомир)
  48. Јојић Александра (Милија)
  49. Јокић Снијежана (Јовица)
  50. Јонлија Радован (Милан)
  51. Каришик Душан (Милан)
  52. Клачар Милица (Томислав)
  53. Клачар Оливер (Зоран)
  54. Кнежевић Јована (Јовица)
  55. Којић Жељана (Драгомир)
  56. Кокошар Далибор (Недељко)
  57. Косорић Горан (Радивоје)
  58. Костић Весна (Борко)
  59. Коџо Владимир (Миленко)
  60. Крсмановић Лјубомир (Гордан)
  61. Кусмук Дејана (Лјубо)
  62. Лазаревић Јово (Мирко)
  63. Лакић Милан (Драгомир)
  64. Лубура Милан (Драган)
  65. Лукић Вук (Раденко)
  66. Максимовић Митра (Светозар)
  67. Малиш Јелена (Душко)
  68. Марјановић Јелена (Властимир)
  69. Марјановић Сања (Здравојко)
  70. Марковић Милева (Радивоје)
  71. Маунага Драгана (Слободан)
  72. Маџгаљ Властимир (Јово)



САЛА ЗА ДРУГУ ГОДИНУ (трећи спрат, бр.37)

  1. Мијатовић Бојана (Миленко)
  2. Милановић Милош (Неђо)
  3. Милидраговић Александра (Младен)
  4. Миличић Александар (Велемир)
  5. Мирковић Владимир (Славко)
  6. Мисаиловић Алаксандар (Лјубинко)
  7. Мочевић Биљана (Мирко)
  8. Мутабџија Константин (Горан)
  9. Ненадић Ђука (Драган)
  10. Обреновић Миломир (Ристо)
  11. Пајовић Дејана (Мирослав)
  12. Пандуревић Младен (Јован)
  13. Пантић Синиша (Предраг)
  14. Папаз Наташа (Ранко)
  15. Паповић Радован (Драган)
  16. Парађина Зорица (Никола)
  17. Пекић Биљана (Томислав)
  18. Перендија Војин (Дане)
  19. Перић Тања (Небојша)
  20. Петровић Рада (Бориша)
  21. Пиљевић Марко (Милимир)
  22. Пљеванчић Дијана (Зоран)
  23. Поповић Јована (Миленко)
  24. Радић Дарко (Добрисав)
  25. Радић Зорица (Тадија)
  26. Радовановић Дијана (Перо)
  27. Радојчић Дејан (Радивоје)
  28. Радуловић Ђуро (Радован)
  29. Радуловић Срђан (Радомир)
  30. Рајић Александар (Добро)
  31. Рајковић Дијана (Младен)
  32. Рацковић Андреј (Ђорђе)
  33. Рашевић Никола (Миланко)
  34. Регоје Ивана (Милосав)
  35. Ристановић Марко (Владо)
  36. Ристовић Бранка (Милан)
  37. Росуљаш Сњежана (Миломир)
  38. Савиновић Драгана (Мирко)
  39. Савић Николина (Божо)
  40. Савчић Бојана (Звонко)
  41. Самарџија Бојана (Гордана)
  42. Сладоје Дајана (Виде)
  43. Сладоје Дејана (Дејан)
  44. Сладоје Слободан (Лјубо)
  45. Слијепчевић Биљана (Предраг)
  46. Слијепчевић Снежана (Данило)
  47. Станковић Милица (Срђан)


САЛА ЗА ТРЕĆУ ГОДИНУ (трећи спрат, бр.45)

  1. Табаковић Марија (Бранислав)
  2. Тадић Николина (Драган)
  3. Тасић Милош (Милован)
  4. Тијанић Марина (Бранко)
  5. Тодоровић Никола (Новак)
  6. Томић Александра (Срећко)
  7. Топаловић Миливој (Зоран)
  8. Тошић Маја (Новак)
  9. Трифковић Милица (Нико)
  10. Трифуновић Ведран (Мирко)
  11. Турунташ Бојана (Милорад)
  12. Ćирић Вања (Зоран)
  13. Филиповић Невена (Ранко)
  14. Фуртула Биљана (Угљеша)
  15. Хршум Владан (Ненад)
  16. Хршум Дејан (Ранко)
  17. Цицовић Младен (Владан)
  18. Чабак Никола (Војо)
  19. Четковић Маја (Ненад)
  20. Шакотић Горица (Зоран)
  21. Шаровић Сњежана (Горан)
  22. Шкрба Данка (Виљка)
  23. Шобић Биљана (Зоран)
  24. Штица Никола (Маринко)

 

Студентска служба, 28.06.2010. године

 

Мени

Почетна
I циклус
II циклус
Постдипломски студиј
Активности
Асоцијације
Факултет

Онлине:

Имамо 95 гостију на мрежи