Skip to content
Izgled
Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color
Vi ste ovdje: Почетна Почетна Вијести Промоција магистара економских наука и XVI генерације дипломираних економиста
Промоција магистара економских наука и XVI генерације дипломираних економиста Штампа Eл. пошта
уторак, 12 март 2013 12:52

Поштовани,

Позивамо Вас да својим присуством увеличате свечаност поводом додјеле диплома магистара економских наука и дипломираних економиста.

Свечаност ће се одржати 15.03.2013. године у амфитеатру Економског  факултета у Палама, са почетком у 11.00 часова.

С поштовањем,


Д Е К А Н
Доц
.др Љубиша Владушић

 

Списак по редослиједу промовисања

МАГИСТРИ ЕКОНОМСКИХ НАУКА

  1. Млинаревић Предраг
  2. Голијанин Милојка
  3. Пророк Весна
  4. Радовић Слађана
  5. Гавриловић Звјездана
  6. Стојић Милован
  7. Радовић Малиш Јелена
  8. Хршум Ведрана
  9. Шаренац Немања
  10. Шиљеговић Татјана
  11. Балотић Горан
  12. Кешељ Тања
  13. Савић Синиша

ДИПЛОМИРАНИ ЕКОНОМИСТИ (просјек изнад 8,50)

  1. Радовић Дајана
  2. Мандић Сања
  3. Николић Маријана
  4. Тодоровић Дејана
  5. Хршум Арсен
  6. Ковач Зорица
  7. Цвијетић Сузана
  8. Кусмук Анђела
  9. Радојковић Оља
  10. Томић Јелена
  11. Ковачевић Оља
  12. Војновић Ана
  13. Зекановић Биљана
  14. Томић Милица
  15. Давидовић Милица
  16. Самарџић Тања
  17. Митрић Стојанка
  18. Перишић Бојана
  19. Видовић Милош
  20. Малетић Биљана

ДИПЛОМИРАНИ ЕКОНОМИСТИ (по ''старом'' програму)

  1. Ћаћић Вера
  2. Радовановић Душица
  3. Лубарда Драгана
  4. Росић Вања
  5. Суџум Слађана
  6. Шупета Стоја
  7. Крстић Неда
  8. Перендија Синиша
  9. Цицовић Саша
  10. Поповић Вања
  11. Кувеља Тијана
  12. Солдатовић Александра
  13. Бољановић Оља
  14. Ивановић Зорана
  15. Каришик Мира
  16. Копривица Момчило
  17. Благојевић Ђорђе
  18. Петковић Јулијана
  19. Самоуковић Јелена
  20. Рашевић Стефан
  21. Марковић Ирена
  22. Маријановић Мирослав
  23. Мотика Миљан
  24. Милошевић Мирко
  25. Брадоњић Дања
  26. Говедарица Јелена
  27. Сладоје Драгана
  28. Терзић Мирјана
  29. Шендер Ведрана
  30. Милић Маријана
  31. Мандић Александра
  32. Прљић Вида
  33. Милетић Ђорђе
  34. Мотика Зорица
  35. Ивановић Зорица
  36. Кандић Јелена
  37. Нерић Бојан
  38. Јездић Андријана
  39. Станић Ирина
  40. Берјан Душко
  41. Кубурић Јована
  42. Пукета Јован
  43. Бјелица Владиславка
  44. Сикима Марко
  45. Мирковић Наташа
  46. Васић Огњен
  47. Лазић Ена
  48. Сефер Ана
  49. Руљ Ведрана
  50. Томић Сања
  51. Лелек Драган
  52. Жепинић Миле
  53. Сорак Милан
  54. Бартула Бојан
  55. Јовановић Цвијета
  56. Мирковић Владана
  57. Ђурђевић Владимир
  58. Мандић Данијела
  59. Радовић Јована
  60. Алексић Јелена
  61. Бујак Маја
  62. Николић Ружица
  63. Кљајић Драгана
  64. Шешлија Небојша
  65. Кубурић Милимир
  66. Граховац Јелена
  67. Пушара Јелена
  68. Голијанин Александар
  69. Табаковић Горица
  70. Петровић Тамара
  71. Прстојевић Веселинка
  72. Настић Богдан
  73. Сладоје Огњен
  74. Рађен Драган
  75. Цвијетиновић Анђелка
  76. Пандуревић Срђан
  77. Цвијетић Невена
  78. Мандић Сања
  79. Топаловић Саша
  80. Лемез Ана
  81. Пудар Миленко
  82. Зимоњић Драженка
  83. Радовић Милица
  84. Јеремић Срђан
  85. Поповић Слађана
  86. Петровић Биљана
  87. Антовић Бојана
  88. Шоја Јелена
  89. Мићић Бранкица
  90. Савић Немања
  91. Ћодо Младен

 

ДИПЛОМИРАНИ ЕКОНОМИСТИ (по ''Болоњском'' програму)

  1. Милошевић Бојан
  2. Савић Милица
  3. Дивчић Нина
  4. Шупић Тамара
  5. Мијатовић Тијана
  6. Косорић Мирјана
  7. Тупеша Павелина
  8. Чворо Бојан/
  9. Кокошар Данијел
  10. Мрдић Миомира
  11. Шкркар Славко
  12. Говедарица Рада
  13. Стјепановић Марина
  14. Рудуљић Јелена
  15. Савић Марина
  16. Томић Иван
  17. Кнежевић Коста
  18. Илић Ања
  19. Дубовина Славен
  20. Ђерић Невена
  21. Ђерић Споменка
  22. Ујић Сања
  23. Папаз Синиша
  24. Шкобић Маја
  25. Јовић Јовица
  26. Стевановић Миливоје
  27. Мићић Владан
  28. Андрић Слађана
  29. Шука Мирјана
  30. Симић Александра
  31. Илић Дијана
  32. Јаковљевић Милена
  33. Васић Сања
  34. Гојковић Драгана
  35. Сладоје Вања
  36. Лиздек Љиљана
  37. Ђуричић Маријана
  38. Ђерић Дејана
  39. Митровић Љупко
  40. Мирковић Наташа
  41. Рундић Сњежана
  42. Јокић Јована
  43. Пурковић Јелена
  44. Ћирковић Драгана
  45. Гвозденовић Игор
  46. Ракић Слободан
  47. Глигоревић Драган
  48. Жепинић Милан
  49. Лубарда Јелена
  50. Ивановић Марија
  51. Мишковић Милијана
  52. Шетка Миљана
  53. Ивановић Мара
  54. Тодоровић Нина
  55. Терзић Дарко
  56. Јаковљевић Ђорђе
  57. Стајић Јована
  58. Павичевић Ведрана
  59. Божић Дејан
  60. Чолаковић Драган

 

 

 

Мени

Почетна
I циклус
II циклус
Постдипломски студиј
Активности
Асоцијације
Факултет

Онлине:

Имамо 118 гостију на мрежи