Skip to content
Izgled
Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color
Vi ste ovdje: Почетна Почетна Вијести Пријемни испит 2009/10-Списак кандидата
Пријемни испит 2009/10-Списак кандидата Штампа Eл. пошта
уторак, 30 јун 2009 10:55

 

СПИСАК КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАНЈЕ КВАЛИФИКАЦИОНОГ ИСПИТА

01.07.2009. у 09,00

АМФИТЕАТАР (приземље)

  1. Анђић Ђорђе (Ристо)
  2. Аджић Драгана (Миливоје)
  3. Бајић Невена (Чедо)
  4. Бакмаз Жељана (Мирко)
  5. Бањак Верица (Гојко)
  6. Батинић Бојана (Драгомир)
  7. Батковић Вања (Драган)
  8. Бјелица Сњежана (Ацо)
  9. Бјелогрлић Стеван (Милош)
  10. Благојевић Добрица (Гојко)
  11. Благојевић Јелена (Младенка)
  12. Благојевић Срђан (Тихомир)
  13. Богдановић Александар (Ранко)
  14. Бојовић Александар (Драган)
  15. Борвчанин Наташа (Горан)
  16. Боровић Драгиша (Илија)
  17. Бошњаковић Стефан (Крсто)
  18. Брчкало Данијела (Стево)
  19. Бугарин Андријана (Милојко)
  20. Булајић Драгана (Милош)
  21. Васиљевић Драгана (Душан)
  22. Васиљевић Новак (Радан)
  23. Видаковић Дејан (Сретен)
  24. Вишњић Тина (Обрад)
  25. Влашки Драгана (Драган)
  26. Вујичић Никола (Грујо)
  27. Вуковић Марко (Јован)
  28. Вуковић Милимирка (Војислав)
  29. Вуковић Наташа (Мирослав)
  30. Вуковић Татјана (Неђељко)
  31. Вукојичић Тијана (Ратко)
  32. Вучетић Маја (Лазар)
  33. Гавриловић Зоран (Војко)
  34. Гавриловић Милан (Винко)
  35. Газивода Срђан (Рајко)
  36. Голијанин Јелена (Зоран)
  37. Граховац Лјиља (Радован)
  38. Грачанин Ђорђе (Борислав)
  39. Грубач Александар (Драго)
  40. Грубач Марија (Милан)
  41. Гуја Спасоје (Илија)
  42. Гуњак Огњен (Страјко)
  43. Дамјановић Далибор (Зоран)
  44. Делић Александра (Горан)
  45. Дракулић Кристина (Здравко)
  46. Драшковић Вања (Радован)
  47. Ђерић Неда (Милан)
  48. Ђорем Свјетлана (Драган)
  49. Ђукић Ранка (Лјубомир)
  50. Ђукић Снежана (Саво)
  51. Елез Невена (Радислав)
  52. Ерић Милица (Миливоје)
  53. Ерић Сања (Тихомир)
  54. Зековић Владенко (Нада)
  55. Иванишевић Драгана (Петар)
  56. Ивановић Јово (Горан)
  57. Ивковић Игор (Младен)
  58. Икић Тања (Момир)
  59. Јанковић Дејан (Недељко)
  60. Јевтић Мирјана (Радомир)
  61. Јевтовић Јелена (Бране)
  62. Јововић Жељко (Милан)
  63. Југовић Тијана (Миломир)
  64. Капор Владимир (Неђо)
  65. Карабатак Невен (Славиша)
  66. Карабатак Ненад (Славиша)
  67. Кењић Дејан (Митар)
  68. Ковачевић Весна (Јован)
  69. Којић Јелена (Радомир)
  70. Кошарац Јелена (Момчило)
  71. Крешталица Александар (Сванимир)
  72. Крунић Бојан (Блажо)



САЛА ЗА ДРУГУ ГОДИНУ (трећи спрат, бр.37)

  1. Кубатлија Марко (Бранко)
  2. Кулина Милош (Боро)
  3. Кусмук Бошко (Бране)
  4. Кусмук Рада (Миломир)
  5. Лека Даријо (Жељко)
  6. Лемез Стефан (Благоје)
  7. Лопатић Јелена (Слободан)
  8. Лопатић Никола (Бранислав)
  9. Лубура Игор (Жељко)
  10. Лукић Ведран (Лјепосава)
  11. Лучић Лана (Радован)
  12. Лучић Младен (Добрица)
  13. Лучић Саша (Жељко)
  14. Мандић Нина (Митар)
  15. Марић Мирољуб (Зоран)
  16. Мастило Марина (Милан)
  17. Мастило Милован (Душко)
  18. Милановић Александар (Милорад)
  19. Милановић Милица (Ненад)
  20. Милидраг Данило (Вукомир)
  21. Милићевић Елеонора (Веселин)
  22. Миличевић Јелена (Драган)
  23. Милошевић Слађана (Ранко)
  24. Митровић Милана (Милан)
  25. Млађеновић Славица (Петар)
  26. Мојевић Лјиљана (Ратко)
  27. Мракић Владан (Винко)
  28. Мухаремовић Невена (Виљка)
  29. Новаковић Наташа (Драган)
  30. Окиљевић Милица (Драган)
  31. Пандуревић Ана (Бране)
  32. Пандуревић Дајана (Радомир)
  33. Пандуревић Николина (Биљана)
  34. Пантић Наташа (Неђо)
  35. Панджић Стефан (Ранко)
  36. Пејановић Ведрана (Драган)
  37. Пејовић Ђорђе (Миломир)
  38. Пекић Горана (Миро)
  39. Пелемиш Марко (Милан)
  40. Перић Марко (Миле)
  41. Перућица Зора (Драган)
  42. Петровић Тања (Радомир)

 


САЛА ЗА ТРЕĆУ ГОДИНУ (трећи спрат, бр.45)

  1. Петронић Драгана (Марко)
  2. Плећић Марко (Бране)
  3. Пророк Маја (Мирослав)
  4. Раденовић Слађана (Живко)
  5. Радовановић Мирко (Драган)
  6. Радовић Радован (Владимир)
  7. Рајак Младен (Зоран)
  8. Рајић Милош (Славко)
  9. Ракановић Дејана (Бранислав)
  10. Ристовић Душица (Ненад)
  11. Роган Наташа (Душан)
  12. Рудинац Јелена (Раде)
  13. Рудић Ведрана (Сњежан)
  14. Савчић Јована (Максим)
  15. Самарджија Јелена (Данило)
  16. Секуловић Александра (Драган)
  17. Симовић Горан (Миленко)
  18. Спајић Јелен (Драгомир)
  19. Стојановић Драгана (Драгољуб)
  20. Сушић Даница (Миладин)
  21. Сушић Јелена (Божидар)
  22. Табаковић Јелена (Божо)
  23. Тешановић Милош (Ђорђија)
  24. Тошовић Сања (Ново)

 


САЛА ЗА ЧЕТВРТУ ГОДИНУ (трећи спрат, бр.44)

  1. Трифковић Драгана (Милан)
  2. Ćоровић Јелена (Неђељко)
  3. Филиповић Вера (Бранислав)
  4. Фргања Игор (Драган)
  5. Фуртула Миљан (Недељко)
  6. Цинцар Дејана (Слободан)
  7. Цицовић Александра (Нјегослав)
  8. Црњак Ведрана (Гојко)
  9. Чворо Душанка (Миленко)
  10. Чоловић Милица (Милан)
  11. Джарић Ранка (Јован)
  12. Шаровић Дајана (Весо)
  13. Шкрба Дајана (Недељко)
  14. Шолаја Биљана (Раденко)
  15. Шућур Изворинка (Бранко)

 

Студентска служба, 30.06.2009. године

 

Мени

Почетна
I циклус
II циклус
Постдипломски студиј
Активности
Асоцијације
Факултет

Онлине:

Имамо 103 гостију на мрежи