Skip to content
Izgled
Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color
Vi ste ovdje: Почетна Почетна Вијести Пријемни испит 2011/12-Списак кандидата
Пријемни испит 2011/12-Списак кандидата Штампа Eл. пошта
петак, 01 јул 2011 13:03


СПИСАК КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ
КВАЛИФИКАЦИОНОГ ИСПИТА 04.07.2011. у 09,00

АМФИТЕАТАР  (приземље)

  1. Андрић Светлана
  2. Антуновић Владан
  3. Арбиња Драгана
  4. Авдаловић Милка
  5. Баричанин Јована
  6. Бартула Невена
  7. Батинић Драгана
  8. Бјелица Синиша
  9. Бјелогрлић Ведрана
  10. Бојат Милица
  11. Боровчанин Немања
  12. Божовић Ненад
  13. Дебелногић Игор
  14. Дивчић Милица
  15. Драгичевић Радован
  16. Драгичевић Срђан
  17. Дучић Милица
  18. Ђерић Горан
  19. Ђого Старовлах Тамара
  20. Ђокић Саша
  21. Елчић Миљан
  22. Елез Слободан
  23. Голијанин Милица
  24. Говедарица Божидарка
  25. Говедарица Невена
  26. Граховац Милица
  27. Грујић Никола
  28. Гуја Милица
  29. Јанковић Марко
  30. Јурошевић Данијела
  31. Караклић Драгана
  32. Каваз Ања
  33. Кнежевић Стефан
  34. Коковић Дејана
  35. Ковач Милица
  36. Ковачевић Душка
  37. Ковачевић Николина
  38. Козаревић Тања
  39. Кртолица Јелена
  40. Кусмук Максим
  41. Лакић Срећко
  42. Лазић Цица
  43. Лончар Жарко
  44. Лучић Раде
  45. Марјановић Александра
  46. Марјановић Татјана
  47. Међо Никола
  48. Мичић Синиша
  49. Милидраг Данило
  50. Миловић Слободанка
  51. Мирковић Немања
  52. Мојевић Милан
  53. Мргуд Теа
  54. Муратовић Јелена
  55. Нешковић Предраг
  56. Окиљевић Јелена
  57. Пандуревић Милан
  58. Пандуревић Николина
  59. Пандуревић Виолета
  60. Пантић Александра
  61. Папаз Филип
  62. Пекић Дајана
  63. Перић Никола
  64. Перић Милица
  65. Петковић Лука
  66. Петричевић Никола
  67. Планинчић Бранка
  68. Пљеваљчић Божана
  69. Пољаковић Мирослав
  70. Пушара Дејана
  71. Роган Драгана
  72. Рупар Сања

САЛА ЗА ДРУГУ ГОДИНУ (трећи спрат, бр.37)

  1. Самарџија Никола
  2. Савић Милош
  3. Савић Наталија
  4. Савић Немања
  5. Савић Огњен
  6. Савић Предраг
  7. Симић Сања
  8. Симовић Филип
  9. Слијепчевић Немања
  10. Стајић Николина
  11. Станишић Маријана
  12. Старчевић Милица
  13. Стојановић Марко
  14. Суботић Ана
  15. Таминџија Весна
  16. Тимотија Јован
  17. Тимотић Никола
  18. Тодић Милана
  19. Тривунић Дејана
  20. Урта Дијана
  21. Урта Јелена
  22. Васић Николина
  23. Васић Владимир
  24. Витомир Милош
  25. Вуковић Горица
  26. Зорановић Драган
  27. Ћосовић Сања
  28. Ћуповић Марко
  29. Ћеремиџић Сања
  30. Шарац Јована
  31. Ждрало Тијана
  32. Жужа Зорица
  33. Жужа Наташа

Укупно пријављених кандидата: 105

 

Студентска служба

 

Мени

Почетна
I циклус
II циклус
Постдипломски студиј
Активности
Асоцијације
Факултет

Онлине:

Имамо 114 гостију на мрежи