Skip to content
Vi ste ovdje: Početna Početna Vijesti Raspored kandidata za polaganje prijemnog ispita
Raspored kandidata za polaganje prijemnog ispita Štampa El. pošta
petak, 29 jun 2018 14:52

KVALIFIKACIONI ISPIT 2. 7. 2018. godine u 9:00 časova

Kandidati su obavezni da na polaganje ispita ponesu lična dokumenta (ličnu kartu ili pasoš).

Studijski program EKONOMIJA

Kandidati polažu prijemni ispit u AMFITEATRU 1 (mezanin).

  1. Aleksić (Nebojša) Anđela
  2. Barbu (Jovan) Petar
  3. Blagojević (Radomir) Srđan
  4. Vasiljević (Brane) Tijana
  5. Vukojčić (Milija) Miljan
  6. Gavrilović (Milenko) Milica
  7. Gavrilović (Srpko) Maja
  8. Golijanin (Jovan) Nataša
  9. Dačević (Slobodan) Dejan
  10. Divljan (Milanko) Ivana
  11. Drašković (Nebojša) Miljan
  12. Drinjak (Vasko) Anastasija
  13. Erkić (Radomir) Nataša
  14. Ilić (Radislav) Aleksandra
  15. Jakić (Raško) Marijana
  16. Karadžić (Aleksandar) Nikola
  17. Karadžić (Radenko) Ilija
  18. Kovačević (Nikac) Marija
  19. Koprivica (Ognjen) Marija
  20. Krnojelac (Momir) Dragana
  21. Kuburović (Mihajlo) Jelena
  22. Lazić (Rajko) Milica
  23. Lalović (Jugoslav) Milica
  24. Lizdek (Zoran) Biljana
  25. Lukić (Dragomir) Jovana
  26. Mandić (Vukašin) Jana
  27. Marjanović (Dragoljub) Mladen
  28. Mirković (Ratko) Nebojša
  29. Mihajlović (Duško) Isidora
  30. Mršević (Miodrag) Ana
  31. Nerić (Slavko) Katarina
  32. Nešić (Miroslav) Nikolina
  33. Paleksić (Miodrag) Maja
  34. Peno (Srđan) Sara
  35. Perućica (Nedeljko) Jelena
  36. Pecelj (Željko) Marija
  37. Prodanović (Željko) Milica
  38. Radović (Nenad) Milica
  39. Radonjić (Boris) Dejana
  40. Rajić (Milomir) Kristina
  41. Rodić (Željko) Maja
  42. Savić (Miroslav) Milan
  43. Samardžić (Radomir) Jovana
  44. Sarić (Nade) Slađana
  45. Sladoje (Željko) Andrea
  46. Subotić (Stevo) Nikolina
  47. Schradick (Bernd) Julia
  48. Trifković (Slobodan) Danijela
  49. Tuševljak (Snježana) Borjana
  50. Ujić (Branislav) Ana
  51. Ujić (Slobodan) Viktor
  52. Husić (Hazim) Meliha
  53. Cicović (Milomir) Marina
  54. Čeremidžić (Predrag) Gorana
  55. Šarac (Željko) Nikola
  56. Šehovac (Goran) Ana
  57. Šikuljak (Ljubiša) Ivana
  58. Šiljegović (Denis) David
  59. Škrba (Zoran) Sanja
  60. Štaka (Branislav) Milica
  61. Štaka (Dragan) Nina

Studijski program TURIZAM I HOTELIJERSTVO

Kandidati polažu prijemni ispit u AMFITEATRU 2 (suteren).

  1. Andrić (Zoran) Srpko
  2. Antonić (Slaviša) Savo
  3. Bajagić (Dražen) Maja
  4. Buha (Slavko) Anđela
  5. Veselinović (Milan) Sanja
  6. Vlačić (Milan) Nemanja
  7. Gaon (Aleksandar) Sandra
  8. Žmukić (Radosav) Nikolina
  9. Knežević (Milenko) Kristina
  10. Lučić (Aleksandar) Tamara
  11. Marić (Pero) Miloš
  12. Minić (Branislav) Bojan
  13. Mirković (Dragan) Nina
  14. Popić (Oliver) Tatjana
  15. Rajić (Slavko) Miloš
  16. Samardžić (Radenko) Đorđe
  17. Cicović (Zoran) Ivana
  18. Cicović (Radomir) Jovana
  19. Šikuljak (Branislav) Jelena
  20. Šipovac (Siniša) Aleksej

Drudi ciklus studija / Studijski program Finansije

Kandidati polažu prijemni ispit u AMFITEATRU 2 (suteren).

  1. Mučibabić (Zoran) Maja
  2. Nerić (Danko) Damjan

Drudi ciklus studija / Studijski program Turizam i hotelijerstvo

Kandidat polaže prijemni ispit u AMFITEATRU 2 (suteren).

  1. Pečenica (Goran)  Ana

Ekonomski fakultet Pale

 

Meni

Početna
I ciklus studija
II ciklus studija
Postdiplomski studij
Aktivnosti
Asocijacije
Fakultet

Online:

Imamo 74 gostiju na mreži